розетки і вимикачі

Розетки і вимикачі в домі я пропоную розділити на три категорії по ціні.
1 категорія — самі дешеві розташовуються в гаражі, котельної та на кухні в місцях включення обладнання за шафками. На кухні обдаднання буде включено в розетки один єдиний раз і візуально буде закрито шафками і його не буде видно. В котельній теж один одноразове включення і туди теж надто дорогі не варто. А в гаражі якщо щось і зламається — то й не жалко, і легко можна замінити.

2 категорія — розетки, які знаходяться за телевізорами, у шафках під телефізорами, за шторами і 2 вимикача на терасу і на балкон. Середня ціна, головне, щоб підходило по дизайну та функціоналу.

3 категорія — те, що на виду. Вимикачі, блоки вимикачі-розетки біля ліжок, на робочих місцях і в санвузлах. Тут можливо обрати подорожче та погарніше.
Такий поділ за категоріями дозволить оптимізувати бюджет і отримати найбільш привабливий вигляд там, де це важливо.

По функционалу нам потрібно щоб були кольору антацит, мали 3х клавішні вимикачі, компьютерні та HDMI розетки, то є не у всих виробників.

Ось зведена таблиця, підборка по деяким виробникам, яка допоможе визначиться з бюджетом.
Ціни можуть бути трохи не точними, бо ще не з’ясовані деякі питання що до комлектації — бо там є варіації по компьютерним та HDMI розеткам та деяким механізмам, то я буду з’ясовувать що краще безпосередньо перед замовленням. Ціни на все вказані з 15%-ю знижкою. По деяким позиціям зразу сайт дає 15%, а по деяким — «* Знижка на цей товар після обробки замовлення менеджером», але 15 повинно бути.

—————таблиця—————

Тепер трохи докладніше про самі розетки.
1 категорія — Schneider Asfora — «народна серія», за якістю цілком нормально, служити буде довго, головне тут ціна.

Інші можна розділити по дизайну на два види.
JUNG LS990 та Merten D-Life — широкі панельки, великі клавіші та вузенькі рамочки без поперечних перемичок. Блок вимикачів на двойну-тройну рамку буде цілостно виглядати, наче маленька піанінка. У JUNG є ще металеві алюмінієві колір Dark, комплект по 3й категорії 138т.грн, в табличці нема. D-Life не підходить під 3-ю категорію, бо там нема 3х клавішних вимикачів.

Всі решта — дуже схожі між собою — мінімалістичний лаконічний строгий дизайн. З них меньш за все подобається Merten M-Plan, бо там логотип Schneider на рамці. Самі продавці рекомендують Berker, по ціні найбільш демократичні, по комплектації є все, що потрібно, німецька якість, вони з одного села з JUNG.

Ще можна запропонувати розетки з додатковим виводом USB для зарядки телефонів, але вони дорожче на 2-5тис.грн від звичайних в залежності від моделі. Таких можливо 5 шт — біля ліжок і на робочий місцях над столами. Воно зручно, але ціна завелика.

Кольори можуть відрізняться між собою урізних виробників, але то не критично.