Дитяча кімната в неокласичному стилі

Дизайн спальних кімнат

Дизайн кімнати для дівчинки

Яскравим акцентом у кімнаті для дівчинки є малинові кресла та подушки на ліжкові.  Перший поверх двоповерхового ліжка  розроблений для відпочинку та сну, а на другому поверсі дівчинці буде цікаво погратися з іграшками, або поспілкуватися з друзями. В кімнатці є шафа з антресолями в якій зручно розмістити одяг для маленької красуні. Є робочий куточок для навчання, а на комфортному креслі можна переглянути захопливі телепередачі або мультики.

Дизайн кімнати для юнака

В цій кімнаті були використані бежеві та сірі кольори, які в поєднання з меблями та деталями декору, мають вигляд витонченності та довершенності стилю.

Спальня на другому поверсі

Ще одна кімната на другому поверсі це гостьова спальня. Стриманий дизайн, теплі кольори, якісні та комфорті меблі і велике, майже на всю стіну вікно, і кімната наповнена повітрям, світлом та теплом.

Кабінет на першому поверсі

Кімната створена в спокійних та теплих бежевих тонах. Біля вікна зручно розташоване робоче місце,з якого є можливість дивитися на подвір’я. В кімнаті є вмістка шафа до стелі для різних речей та розкладний диван виробника Roshe, на якому дуже зручно та комфортно відпочити після роботи.

Добавить комментарий