Дизайн кабінета у сучасному стилі.

Дизайн приміщень 2-го поверху

Дизайн кабінету.

Кабінет для господаря дуплексу в підсумку вийшов затишним та ергономічним. Майже до підлоги вікно насичує світлом увесь простір. Зручне робоче місце спонукає до праці, а  на м’якенькому дивані від Roche можна відпочити, насолоджуючись чудовим небом

Дизайн дитячої кімнати.

Дизайн дитячої  кімнати виконаний в світлих тонах. Вона функціональна та затишна. У великій шафі з дзеркалом ,шухлядами та поличками, можна зручно розмістити усі особисті речі.За робочим місцем дитина навчається, а на комфортному ліжкові від української фабрики Blest вона відпочиватиме.

Механізірований екран.

Уся родина господаря полюбляє відпочивати дивлячись різноманітні програми чи фільми через проектор. Цікавих та пізнавальних переглядів бажаємо Вам.

Дизайн жіночого кабінету.

Для чарівної господині дому створено зручний та в той же час затишний простір. В кімнаті розмістили і гардеробну шафу з напівпрозорим тонованим склом, і місце для підтримання краси, і робоче місце, і бігову доріжку.

Дизайн коридору.

У коридорі другого поверху дуплексу, зручно розміщено місця для пральної і сушильної машинок, та місця для різних побутових речей. Дизайн коридору виконаний в світлих тонах, що візуально розширює простір. Розміщені на стінах картини додають затишку та комфорту.

Добавить комментарий